Наші проекти

Озеленення інтер'єрів, послуги фітодизайну

Рослини можуть бути всюди: на підвіконнях, робочих і обідніх столах, на спеціальних підставках і тумбах. Але коли вони розташовані хаотично або не вписуються у стилістику, це може зіпсувати навіть найроскішніший інтер'єр. Озеленення та фітодизайн потрібно робити грамотно, з огляду на безліч нюансів. Як підібрати саме ті зелені прикраси, які будуть більш придатними для вашого приміщення, як правильно їх розставити, щоб не перевантажити простір?

Відповіді на всі ці питання є у фітодизайнерів Першої квіткової компанії. Ми пропонуємо дизайнерські рішення по озелененню бу-якого дизайну та інтер'єру. Ви можете обрати як комплексний фітодизайн «під ключ», так і окремі послуги.

Чому варто замовити фітодизайн у нас?

За нашими плечима – 13 років практичного досвіду в галузі озеленення. Ми втілюємо сміливі ідеї, беремося за проекти будь-якої складності, виконуємо їх в короткі терміни та даємо гарантію на проведені роботи. Усе це – завдяки досвідченим фахівцем з профільною освітою, які працюють в нашій команді. Вони безпомилково визначають, куди поставити горщик з фікусом, а де краще розмістити кучеряву ліану або мох.

В арсеналі у нашій студії фітодизайну – понад 3 тисяч найменувань квіткових горщиків і кашпо, штучних та стабілізованих рослин від українських і європейських виробників, матеріалів для посадки. Це дозволяє втілювати найкреативніші дизайн-концепції.

Які послуги ми надаємо?

Наша фітостудія займається комплексним озелененням квартир, приватних будинків, офісів, магазинів, торгових центрів, готелів, ресторанів у Києві і області.

Фітодизайн приміщень включає:

  • Виїзд фахівця до вас на об'єкт – він оглядає інтер'єр, вивчає його стилістику та особливості, вислуховує ваші побажання. Консультація надається безкоштовно, за її підсумками складається кошторис.
  • Послуги з озеленення приміщень – підбираємо рослини, горщики та кашпо для них, створюємо дизайн-проект з їх правильною розстановкою. При цьому наші фахівці враховують стиль інтер'єру, кольорову гаму, рівень освітленості та інші важливі параметри.
  • Озеленення балконів і лоджій – обираємо рослини з урахуванням площі, кольорової гами, допустимого навантаження, сонячної активності. Також наші фахівці продумують систему поливу вашого «зеленого оазису».
  • Вертикальне озеленення та "зелені стіни" – такий фітодизайн інтер'єру виглядає дуже стильно, але складний у виконанні. Ми підберемо правильну конструкцію та ефектно розташуємо на ній рослини.
  • Оформлення інтер'єрів мохом – створимо надійний каркас та охайно декоруємо його мохом.

Ми не будемо довго розписувати наскільки стильно та ефектно виглядає озеленення, створене руками наших майстрів. Замість цього пропонуємо подивитися портфоліо наших робіт.

Яка ціна на послуги, які ми надаємо?

Кожен проект з озеленення прораховується індивідуально. Одне залишається незмінним – фітодизайн від нашої компанії повністю виправдовує свою вартість. Ми зможемо вам запропонувати прийнятні ціни, зручну форму оплати (включаючи оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ).

Ласкаво просимо!