Озеленення балконів і лоджій

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Озеленення балконів і лоджій можна назвати дуже важливою складовою створення затишної і комфортної атмосфери в будинку або в квартирі в будь-який час року. У багатьох країнах Європи озеленення балконів можна назвати вже доброю традицією, а в нашій країні дизайн балконів з використанням рослин та інших елементів декору почав розвиватися не так давно. Красивий і затишний дизайн балкона, створений за допомогою живих рослин, забезпечить всім мешканцям будинку або квартири можливість в повній мірі насолоджуватися красою і природним середовищем, набиратися сил і енергії. Гармонійне озеленення балконів або лоджій допоможе змінити і зробити більш затишним будинок, квартиру, ресторан або готельний комплекс.

Дуже часто на балконі можуть складатися не найсприятливіші умови для всіх видів квітів і рослин, які хотілося би використовувати в оформленні. Гаряче сонце, вітер, занадто багато світла або тіні можуть мати негативний вплив на повноцінний розвиток рослин. Елементи озеленення та створення квітника на балконі необхідно вибирати не тільки відповідно до ваших смаковими уподобаннями, але також і з обов'язковим урахуванням можливих умов їх вирощування.

Дуже часто для вибору видів рослин або квітів, які будуть брати участь в озелененні балкона або лоджії необхідно врахувати безліч різних чинників, серед яких і орієнтація розташування балкона відповідно до сторін світла, сонячне освітлення протягом дня, захищеність від вітру і сонячних променів. Наприклад, квіти, які люблять сонце, будуть слабо і неактивно цвісти на лоджіях, розташованих на північній стороні, але занадто високі температури і пекучі сонячні промені, властиві розміщенню на південній стороні, можуть бути для них не менш небезпечні. А ось рослини, які більше люблять прохолодні умови можуть просто не вижити на спекотному, південному балконі. Якщо ви не впевнені у виборі відповідних рослин для декору балкона, зверніться до послуг фахівців Першої квіткової компанії, які можуть надати безкоштовну консультацію, виконати озеленення інтер'єру балкона «під ключ», підібрати рослини і елементи озеленення для вашого балкона.

Щоб якісно змінити інтер'єр балкона за допомогою рослин, елементів декору або спеціальних меблів, необхідно попередньо змінити деякі елементи інтер'єру, придбати стильні і оригінальні кашпо для рослин, звільнити місце для розміщення елементів легкої садової мебелі. При озелененні балконів і лоджій відкритого типу не зайвим буде подбати про безпеку. Варто подумати про якісні і надійні кріплення для всіх горщиків, кашпо і інших елементів декору при сильному вітрі або урагані. Фахівці Першої квіткової компанії завжди допоможуть вибрати квіти для балкона, а також гармонійно і зручно розмістять їх навіть на невеликих територіях. Ми допоможемо вам створити такий інтер'єр балкона, який зробить це невелике приміщення одним з найулюбленіших місць в вашому домі.


отзывы


Немає відгуків на цю статтю.