Обслуговування рослин в Києві, догляд за рослинам

Догляд за кімнатними та офісними рослинами
Догляд за орхідеями, догляд за драценою, догляд за бегонією і іншими квітами вимагає дотримання певних рекомендацій...
Пересадка та підживлення кімнатних рослин
Пересадка орхідеї, пересадка фікуса та інших кімнатних рослин, а також їх своєчасне підживлення стане запорукою їх здорового вигляду...
Діагностика і лікування кімнатних рослин
Якщо вчасно провести діагностику і подбати про лікування кімнатних рослин, ваші вихованці знову отримають здоровий зовнішній вигляд...

Кімнатні рослини в будинках і офісах не тільки створюють затишну обстановку, але й виконують цілий ряд важливих завдань. Вони очищують повітря від шкідливих складових і алергенів, насичують його киснем, роблять обстановку в приміщенні більш затишною і здоровою. Щоб квіти добре росли в приміщенні, радували оточуючих своїм зовнішнім виглядом і ароматом, вони вимагають відповідного догляду. Як відомо, для кожної рослини необхідні особливі умови існування і умови догляду. Обслуговування кімнатних і офісних квітів може мати істотні відмінності, але в будь-якому випадку повинен виконуватися грамотно і професійно. Підібрати для вашого будинку або офісу найбільш підходящі кімнатні рослини і забезпечити догляд за ними можуть фахівці Першої квіткової компанії.

Зелена флора в офісних інтер'єрах успішно справляється з цілим рядом серйозних завдань. Правильно підібрані квіти і рослини або професійно оформлене озеленення завжди свідчить про успішність компанії, її турботу про клієнтів і співробітників. Відповідний догляд за квітучим каланхое, догляд за цикасом, догляд за доларовими деревом і іншими рослинами дозволить створити в офісі здоровий мікроклімат і гармонійну атмосферу. Щоб рослини могли виконувати всі покладені на них функції і прикрашати інтер'єр, їм необхідний правильний догляд. Обслуговування рослин в офісних приміщеннях завжди має свою специфіку. Найчастішими недоліками обслуговування за офісними горшковими рослинами можна назвати надмірну кількість поливу, нестачу поживних речовин в грунті, недостатню вологість і неприродне освітлення. Не менш частими причинами занепаду і навіть загибелі квітів можна назвати хвороби і наявність комах-шкідників на рослинах.

Співробітники компаній не завжди мають у своєму розпорядженні необхідну кількість часу, знань і навичок для того, щоб забезпечити відповідний догляд за орхідеями, догляд за трояндами та іншими кімнатними квітами. Щоб уникнути можливих проблем з офісною флорою краще просто звернутися за допомогою до фахівців. Часто буває і так, що бюджет компанії не дає можливості найняти спеціально навчену людину, яка змогла б забезпечити відповідний догляд за кімнатними квітами. Наша компанія пропонує своїм клієнтам можливість замовити послугу з одноразового та абонентського обслуговування офісних рослин. При абонентському обслуговуванні підписується відповідний договір на надання послуг, а наші фахівці несуть відповідальність за стан рослин. Якщо рослина гине, компанія здійснює її заміну за свій рахунок. Вартість такого обслуговування залежить від кількості і розмірів рослин, які знаходяться в офісі.

Кімнатні рослини в будинках і квартирах не менш вимогливі до догляду та умов утримання. Особливо це актуально тоді, коли мова йде про рідкісні або екзотичні види. Використання рослини для декору або створення більш затишної атмосфери як в будинку, так і в офісі можна сміливо назвати відмінним рішенням. Але часто буває так, що на догляд за кімнатними квітами у їх власників просто не вистачає часу і навичок. У такій ситуації можна звернутися за допомогою до фахівців. Професіонали нашої компанії можуть знайти підхід до вирішення будь-яких проблем, пов'язаних з доглядом за рослинами наших клієнтів. Ми пропонуємо різні послуги з обслуговування рослин в офісах і домах, оздоровлення, лікування та профілактики хвороб, можемо запропонувати нашим клієнтам комплексне обслуговування протягом довгого часу.

Дуже часто буває, що умови, створені для квітів і рослин, безпосередньо впливають на їх зовнішні характеристики, а також термін їх життя. Для того, щоб забезпечити кімнатним квітам правильний догляд, перш за все, необхідно визначити чи достатньо ваші рослини отримують вологи і світла, чи відповідає температура повітря їх потребам. Запорукою здоров'я і повноцінного розвитку квітів стане регулярний моніторинг умов і профілактика їх стану. Такі дії стануть запорукою здоров'я квітів, які знаходяться як в приміщенні, так і на вулиці, а також допоможуть запобігти появі шкідників. Кожен вид рослин або квітів потребує поливу по власному графіку, а також відповідного догляду, який залежить від їх особливостей та пори року. Фахівці нашої компанії пропонують своїм клієнтам комплексне і повноцінне обслуговування за різними видами рослин. Фахівці Першої квіткової компанії мають достатньо знань та ресурсів для проведення своєчасної діагностики, лікування кімнатних рослин, пересадки та підживлення рослин в будинках і офісах. Ми візьмемо на себе всі труднощі, з якими пов'язаний сьогодні догляд за кімнатними квітами, допоможемо зберегти красу і здоров'я домашньої або офісної флори надовго.