Озеленення в Києві

"Жива" стіна в інтер'єрі спортивного залу
Ми впевнені, що краща мотивація тренуватися — це яскрава «жива» стіна перед очима. Тепер це головна родзинка ...
Озеленення патіо і літніх майданчиків
Кожен досвідчений менеджер або ресторатор розуміє наскільки важлива наявність літнього майданчика, тераси або веранди ...
Озеленення балконів і лоджій
Озеленення балконів і лоджій можна назвати дуже важливою складовою створення затишної і комфортної атмосфери в будинку або в квартирі ...
Фітодизайн та озеленення офісів, готелів ресторанів
Озеленення офісів і фітодизайн приміщень можна назвати дуже важливою складовою формування іміджу будь-якої сучасної компанії...
Фітодизайн та озеленення квартир, будинків, котеджів
Все більше і більше сучасних людей прагнуть жити в максимально комфортних і здорових умовах ...

Фітодизайн - чому варто замовити проект озеленення інтер'єру?

Рослини з будь-яким інтер'єром здатні зробити дива – перетворити нудну непримітну кімнату на свіжий затишний оазис. А ще вони насичують повітря киснем, поглинають пил, шкідливі речовини та шум. Правильно складений проект озеленення змінює приміщення до невпізнання. Стильні кашпо з кімнатними деревами, вази й горщики з квітами, зелені стіни стануть родзинкою в оформленні вашого інтер'єру.

Одна проблема – впоратися з таким завданням поодинці складно. Тут потрібні вмілі руки фахівців, які знають, які рослини вибрати, і як їх розмістити. Декоративне інтер'єрне озеленення – профіль роботи «Першої квіткової компанії». За допомогою рослин ми перевтілюємо квартири, будинки, офіси, готелі, ресторани і магазини. Звертаючись до нас, ви отримуєте комплексний фітодизайн «під ключ» за індивідуальним проектом!

Як ми складаємо проект з озеленення?

Перший крок – це виїзд фахівця додому. Він оглядає приміщення, вивчає його площу, стилістику, колірну гамму, рівень освітленості. Також враховується висота стель, наявність інших декоративних елементів, розташування опалювальних приладів, світильників, меблів, побутової техніки. Далі фахівець проводить консультацію, під час якої з'ясовує побажання клієнта, дає рекомендації щодо вибору рослин та їх розташування. За підсумками обговорення складається кошторис, у якому прописується:

  • площа озеленення;
  • кількість зелених зон;
  • види рослин;
  • найменування необхідних горщиків, кашпо, визнав тощо;
  • використовувані грунти;
  • ціна послуг.

Після узгодження усіх деталей ми складаємо угоду та проводимо необхідні роботи.

Які послуги з фітодизайну пропонуємо?

«Перша квіткова компанія» працює з приміщеннями самого різного плану – житловими, офісними, торговими, готельними тощо. Також ми озеленюємо балкони, лоджії та тераси.

Наші послуги озеленення включають:

  • розстановку кашпо та рослин;
  • розміщення горщиків з кімнатними квітами на підвіконнях, полицях, спеціальних підставках та в інших місцях;
  • створення «зелених стін» за методом вертикального озеленення з автоматичним або ручним поливом;
  • оформлення інтер'єрів стабілізованим мохом у вигляді картин, панно, логотипів або цілих «живих стін».

А також багато іншого. В нас немає готових схем, для кожного клієнта ми створюємо ексклюзивний план озеленення. При цьому вартість розраховується індивідуально.

Причини звернутися саме до нас

Наша компанія – один з «першовідкривачів» на ринку фітодизайну. Ми працюємо у цій галузі вже більше 10 років. За цей час ми завоювали довіру тисяч клієнтів та зібрали команду справжніх професіоналів. Наші досвідчені флористи з першого погляду на інтер'єр можуть визначити, як правильно декорувати його рослинами. При цьому вони вміють чути клієнта і враховувати його побажання.

Ми надаємо послуги з озеленення широкого спектра – немає таких концепцій, які ми не могли б втілити. Кожен проект – сміливий виклик для нас, і ми готові втілювати нестандартні концепції. При цьому ціна приємно вас здивує і буде повністю виправданою. Більше про переваги замовлення наших послуг ви дізнаєтеся з портфоліо. Ці фотографії озеленених нами інтер'єрів говорять красномовніше за будь-які слова!

Зв'яжіться з нами, щоб замовити озеленення. Наш фахівець виїде до вас та складе кошторис.