Вертикальне озеленення, створення зелених стін

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Вертикальне озеленення є досить популярним напрямком фітодизайну, який часто використовують не тільки в нашій країні, а й по всій Європі. «Зелена стіна» має дуже гарний зовнішній вигляд, невибаглива в догляді, довговічна і стійка до осідання пилу. Наша компанія пропонує своїм клієнтам послугу по вертикальному озелененню, при створенні якого використовуються рослини будь-яких видів, форми і забарвлення.

До переваг вертикального озеленення можна віднести не тільки естетичну красу, а й можливість підтримки оптимального рівня вологості в будь-якому приміщенні. Наша компанія пропонує виготовлення фітомодулей з різних рослин і ліан, які можуть виконувати не лише естетичну функцію, але і виступати в ролі природного фільтра і відмінно очищати повітря від вуглекислих газів, наповнювати його киснем. Вертикальне озеленення стане чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру, зроблять перебування в ньому мешканців, співробітників або відвідувачів максимально приємним і комфортним. Фотографії «зелених стін», які можуть виготовити наші фахівці ви можете подивитися в цьому розділі.

Рослини, які використовуються для вертикального озеленення, формують в приміщенні здорове середовище і перешкоджають виникненню різних захворювань і поширенню бактерій. «Живі зелені стіни» оснащені спеціальною системою поливу, обладнаною таймером.

Перша квіткова компанія пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг із створення, встановлення та обслуговування зелених стін. Ми намагаємося встановити повноцінний баланс між рослинами і особливостями будь-якого приміщення, завдяки якому зелена стіна стане оригінальним та корисним декором кожного інтер'єру.