Логотипи з моху, об'ємні букви з моху

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Озеленення мохом - новий і дуже популярний напрям в фітодизайні. І це не дивно, бо декоративний мох, на відміну від інших матеріалів, не тільки зберігає протягом довгого часу свої  властивості, але і набуває багато нових. Він не псується і не гниє, зовсім не вимогливий до освітлення і поливу, дуже приємний на дотик і навіть здатний поглинати звук.

Створення корпоративних логотипів з моху

При озелененні офісних приміщень наші фахівці завжди звертають увагу на корпоративний стиль компаній і його основні елементи. Перед початком робіт ми дуже уважно вивчаємо брендбук, звертаємо увагу на всю корпоративну символіку і атрибути. Для додавання в інтер'єр елементів корпоративного стилю ми пропонуємо нашим клієнтам оформити їх логотип стабілізованим мохом. Основою для такого виробу може бути пінопласт, пластик, ПВХ, МДФ або дерево. При використанні корпоративної атрибутики компанії в інтер'єрі офісного приміщення ви підкреслюєте свій статус, підвищуєте довіру клієнтів і партнерів.

Як ми працюємо?

  1. Виїзд фахівця на об'єкт
  2. Детальний кошторис проекту з прикладами і ескізами
  3. Підготовка проекту
  4. Виготовлення декору з моху (панелі, картини, логотипи, композиції і т.д.)
  5. Доставка, монтаж або розстановка
  6. Завершення проекту
Завантажити палітру кольорів стабілізованого моху ви можете тут.

Оформіть заявку в телефонному режимі за номером (044) 592-48-07 або (050) 592-48-84, і наш спеціаліст під'їде до вас найближчим часом.

Відгуки


Немає відгуків на цю статтю.