Стабілізований мох, оформлення приміщень мохом Київ - Перша квіткова компанія

Логотипи з моху, об'ємні букви з моху
При озелененні офісних приміщень наші фахівці завжди звертають увагу на корпоративний стиль компаній і його основні елементи...
Картини та панно з моху
Мох ягель найбільш популярний серед дизайнерів. Різноманіття кольорів матеріалу дозволяє створювати картини з різними комбінаціями...
"Живі" стіни з моху
Стабілізований мох - особливий вид інтер'єрного декору, який не вимагає постійної уваги і догляду...

Сьогодні насолодитися натуральністю і красою справжнього лісу можна в будь-якому інтер'єрі, завдяки використанню природних елементів декору. Дерева, каміння, рослини часто зустрічаються в офісних інтер'єрах, житлових приміщеннях і громадських закладах. Безперечним лідером серед еко-матеріалів є стабілізований мох, купити який можна для прикраси стін та інших інтер'єрних елементів. Він практично не вимагає догляду, контролю освітлення, поливу, а також нешкідливий для людей і тварин, не підлягає впливу цвілі.

Замовити стильну й натуральну прикрасу для інтер'єру можна в «Першої квіткової компанії». Ми пропонуємо безліч дизайнерських концепцій та використовуємо якісний мох стабілізований від кращих європейських виробників – норвезький, фінський тощо. Він пожвавить ваш інтер'єр, додавши йому яскравих акцентів та природності.

6 причин купити стабілізований мох для оформлення інтер'єру

 1. Гнучкість – цей матеріал дуже еластичний та легкий, що дозволяє створювати з нього різні комбінації, візерунки та форми.
 2. Витривалість – інтер'єрний мох гранично простий у застосуванні й не вибагливий до умов, у ньому не заводяться комахи та цвіль, живе до 10 років.
 3. Універсальність – цей вид декору підходить приміщенням різної стилістики та дозволяє прикрасити меблі в будинку, переговорні або кабінети в офісах, вітрини в бутиках та салонах.
 4. Варіативність – можна купити мох стабілізований різних кольорів і типів, комбінувати з іншими стабілізованими рослинами, додавати до квіткових композицій, використовувати для прикраси свят та урочистостей.
 5. Гіпоалергенність – матеріал не накопичує пилу, безпечний для тварин, дітей і дорослих.
 6. Хороша шумоізоляція – оформивши стіну мохом, ви не будете чути сусідів.

Який обрати мох – ягель, купини або пласти?

Сьогодні існує безліч видів інтер'єрного моху – різних кольорів, фактур, форм, розмірів. Він може бути у вигляді круглих купин або пласких острівців. Але найпоширеніший у флористиці стабілізований мох – ягель. Він простий у роботі та добре поєднується з іншими елементами декору. Також в нього пишна м'яка структура, завдяки якій він виглядає дуже ефектно. З його допомогою можна створити яскраві панно або картини та навіть цілі «зелені стіни».

Крім ягелю, популярні так звані купини. Це кулясті елементи з щільною фактурою і коротким «ворсом». Різні купини можуть відрізнятися один від одного по діаметру, що дозволяє створювати об'ємні композиції. Також в оформленні приміщень використовуються пласти з коротковорсового моху, які з вигляду нагадують газон. Такий стабілзірованний мох купити можна для простих моно-стін або як фон для об'ємних мохів.

Ціна стабілізованого моху

Вартість такого декорування для кожного клієнта прораховується окремо. Вона залежить від виду моху, розміру виробу, його оклеювання та конструкції. Завдяки прямим поставкам від виробника, ми можемо запропонувати вам прийнятні ціни та зручну форму оплати (включаючи оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ).

«Перша квіткова компанія» пропонує стабілізований мох купити в Києві, або ж замовити доставку в інше місто України. Заповніть бриф та зв'яжіться з нами, щоб дізнатися ціну за метр!

Як ми працюємо?

 1. Виїзд фахівця на об'єкт
 2. Детальний кошторис проекту з прикладами і ескізами
 3. Підготовка проекту
 4. Виготовлення декору з моху (панелі, картини, логотипи, композиції і т.д.)
 5. Завершення проекту

Використовуючи в своєму інтер'єрі прикраси із стабілізованого моху, ви робите його більш реальним і природним. Додайте частинку природи в інтер'єр!

В нас можна купити ягель та інші види моху - завантажити повну палітру кольорів ви можете тут.