Стабілізований мох, оформлення приміщень мохом Київ - Перша квіткова компанія

Логотипи з моху, об'ємні букви з моху
При озелененні офісних приміщень наші фахівці завжди звертають увагу на корпоративний стиль компаній і його основні елементи...
Картини та панно з моху
Мох ягель найбільш популярний серед дизайнерів. Різноманіття кольорів матеріалу дозволяє створювати картини з різними комбінаціями...
"Живі" стіни з моху
Стабілізований мох - особливий вид інтер'єрного декору, який не вимагає постійної уваги і догляду...

Сьогодні насолодитися натуральністю, природністю і красою справжнього лісу можна в будь-якому інтер'єрі, завдяки використанню природних елементів декору. Зустріти пухнастий мох, натуральне дерево, камінь тепер можна практично скрізь - в офісних інтер'єрах, житлових приміщеннях і громадських закладах. Безперечним лідером серед еко-матеріалів є мох, хоча це зовсім не дивно, так як стабілізований мох практично не вимагає догляду, контролю освітлення, поливу, він нешкідливий для людей і тварин, не підтверджений впливу цвілі.

Завдяки своїй еластичності, легкості і гнучкості, стабілізований мох - ідеальний матеріал для оформлення приміщень мохом. З його допомогою можна створити яскраві панно або картини, "зелені стіни", прикрасити меблі в будинку, переговорні або кабінети в офісах, вітрини в бутиках і салонах. Фінський мох в інтер'єрах комбінують з іншими стабілізованими рослинами, додають в квіткові композиції, використовують для прикраси свят та урочистостей.

Ціна стабілізованого моху

Оформлення приміщення мохом - це новий, але вже дуже популярний напрям в фітодизайні. Різноманітність кольорів і видів стабілізованого моху дозволяє створювати картини всіляких розмірів, використовуючи різні комбінації, візерунки і форми.

Ціна оформлення стабілізованим мохом залежить від виду моху, розміру виробу, його поклейки, виду і індивідуальності. Завдяки прямим поставкам від виробника, ми можемо запропонувати вам прийнятні ціни, зручну форму оплати (включаючи оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ).

Як ми працюємо?

  1. Виїзд фахівця на об'єкт
  2. Детальний кошторис проекту з прикладами і ескізами
  3. Підготовка проекту
  4. Виготовлення декору з моху (панелі, картини, логотипи, композиції і т.д.)
  5. Завершення проекту

Використовуючи в своєму інтер'єрі прикраси із стабілізованого моху, ви робите його більш реальним і природним. Додайте частинку природи в інтер'єр!

Завантажити палітру кольорів стабілізованого моху ви можете тут.