Озеленення та фітодизайн офісів, готелів, ресторанів

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Грамотно продуманий фітодизайн офісу пожвавлює інтер'єр та покращує мікроклімат у приміщенні. Співробітники, які знаходяться в оточенні зелені, працюють ефективніше і рідше хворіють. Також грамотне озеленення формує імідж компанії та викликає довіру в клієнтів, партнерів, інвесторів. Те ж саме можна сказати й про магазини, ресторани, готелі, ТРЦ.

«Перша квіткова компанія» професійно займається фітодизайном бізнес-приміщень у Києві та області. Для кожного клієнта ми розробляємо унікальний проект «під ключ» і окремо прораховуємо вартість.

Що включає озеленення кафе та ресторанів, а також офісів і магазинів

Коли в офісному приміщенні квіти ростуть в різномастих горщиках і хаотично розставлені по підвіконнях та столах – це виглядає несолідно. Вражає, як подібна дрібниця може зашкодити іміджу компанії. Ми пропонуємо вам не експериментувати з озелененням «підручними засобами», а відразу довіритися професіоналам. Ми створимо стильний фітодизайн ресторану, офісу, магазину, який не тільки пожвавить приміщення, а й підвищить продуктивність праці ваших робітників.

У нашій компанії можна замовити такі послуги:

 • Оформлення кабінетів та робочих місць – ми заповнюємо порожнечі й кути великими кімнатними деревами в дизайнерських кашпо, а на столи та полки ставимо квіти у стильних горщиках.
 • Створення «фітостен» з витких рослин, трави, стабілізованого моху тощо – робимо їх у вигляді картин і панно, або ж цілих стін.
 • Озеленення ресторану – підбираємо відповідні декоративні елементи й правильно розміщуємо їх у залі. Завдяки цьому атмосфера стає більш невимушеною, природньою, й гостям простіше розслабитися й насолодитися їжею.
 • Зелене декорування готелів – прикрашаємо номери, стійки рецепції, лоббі та інші приміщення. Це позитивно впливає на імідж та статус готелю, створює комфортну обстановку для відпочинку гостей.
 • Фітодизайн магазину – оформляємо вітрини, торгівельні зали, примірочні зони. Знаємо, як за допомогою рослин привернути увагу до товарів і стимулювати відвідувачів до покупок.

Окрім приміщень, наша компанія виконує роботи на вулиці. Наприклад, наші фахівці можуть організувати озеленення літнього кафе, тераси, патіо, вхідної групи.

Переваги роботи з нами

 1. Перший виїзд фахівця до вас на об'єкт безкоштовний. Він оглядає приміщення, складає план та прораховує ціну.
 2. Ми працюємо тільки якісними рослинами від провідних виробників. Перед висадкою їх перевіряє наш відділ якості. Після реалізації проекту надаємо 1 місяць гарантії – якщо рослина загине, ми його замінимо.
 3. У нашому асортименті близько 8000 кашпо й горщиків з різних країн Європи.
 4. В нас немає готових рішень, для кожного клієнта складається проект «під ключ» - від плану до розстановки.
 5. Наші фахівці працюють у формі, бахілах та рукавичках, дотримуються рекомендацій МОЗ України. Вони завжди залишають після себе чистоту та порядок.
 6. Наша діяльність прозора – працюємо з ПДВ, складаємо угоду, надаємо всі необхідні квитанції.

Заповніть бриф, щоб замовити фітодизайн офісів в Києві або іншому місті!

Відгуки


Елена 19.02.2021

Заказывали здесь озеленение кофейни. Хотелось, чтобы стильно, современно и сдержанно, но при этом чувствовалась близость к природе. Ребята сделали все «под ключ»: составили проект, подобрали растения и горшки под них, сами все высадили и расставили. Могу сказать, что работа выполнена на отлично. И что самое главное – мастера работали в полной экипировке – бахилы, перчатки, маски, униформа. Весь мусору убрали за собой, оставили красивую зелень и идеальную чистоту. Вы молодцы!

Катерина 02.02.2021

Ця компанія – мої рятівники! Треба було озеленити шоурум, але не знали як правильно це зробити. Зателефонували – в нас попросили фото приміщення, поставили декілька питань. І невдовзі надіслали проект, де усі рослини були розміщенні по своїх місцях. Усе сподобалось, підписали договір та стали чекати, доки рослини привезуть з Нідерландів. Нам обіцяли 2 тижні, але доставили все за 10 днів. Невдовзі спеціалісти приїхали в магазин та оперативно усе розставили. Тепер інтер'єр став набагато привабливіший, а покупців побільшало.

Роман 24.12.2020

Купил здесь искусственные пальмы для своего ресторана. Я раньше относился к этому, мягко говоря, не очень. Но когда увидел своими глазами эти голландские растения – не смог отличить от живых. Сейчас это главное украшение в моем ресторане на Подоле.

Светлана 10.12.2020

Мы переехали в новый офис, формата "openspace". Помещение выглядело неживым – надо было срочно это исправлять. Позвонила ребятам из «Первой цветочной», описала пожелания – они прислали менеджера. Встретились на объекте, обсудили детали. Что особенно понравилось – через пару дней мне уже дали проект с вариантами растений и ценами. Там было даже видно, где и что будет стоять. Я подписала договор, оплатила – и уже через 2 недели мне все сделали «под ключ». Хотя растений было очень много, и высаживать приходилось несколько дней, ребята справились на все 100. Чтобы поддерживать всю эту красоту, сразу договорились о постоянном уходе – теперь к нам постоянно приезжают специалисты, проверяют состояние цветов, ухаживают за ними. Спасибо огромное за красоту!

Петр 15.10.2020

Сделали все очень быстро и качественно!