Картини з моху, панно із стабілізованого моху

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Картини з моху ягель

Мох ягель найбільш популярний серед дизайнерів. Різноманіття кольорів матеріалу дозволяє створювати картини з різними комбінаціями, візерунками та фігурами. Ви можете вибрати будь-який колір з доступної  палітри, а наші дизайнери запропонують варіанти оформлення, які підійдуть для вашого інтер'єру.

Стіни і картини з плоского моху

Плоский мох використовується для внутрішньої обробки або декорування стін в інтер'єрах, створює точну копію лісового простору. Його можна комбінувати з штучними або стабілізованими рослинами.

Стіни і картини з кочкового моху

Кочковий мох дуже популярний серед флористів та фітодизайнерів, з його допомогою створюють сьогодні справжні пейзажі в інтер'єрі. Мох кочками додають в квіткові композиції, прикрашають їм різноманітні елементи.

Комбіновані картини, стіни і панелі з моху

Фахівці нашої компанії можуть створити для вас панно або картину, використовуючи при цьому кілька видів моху і рослин. Такі панно можуть стати гармонійним доповненням до інтер'єру вітальні або кухні, переговорних в офісах, залів в ресторанах або кафе. Такі панелі легкі в транспортуванні, зручні для монтажу.

Вартість озеленення приміщення мохом

Ціна стін із моху, фітокартин, композицій, логотипів залежить від розмірів виробу, його індивідуальності. Завдяки прямим поставкам від виробника, ми можемо запропонувати вам прийнятні ціни, зручну форму оплати (включаючи оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ).

Як ми працюємо?

  1. Виїзд фахівця на об'єкт
  2. Детальний кошторис проекту з прикладами і ескізами
  3. Підготовка проекту
  4. Виготовлення декору з моху (панелі, картини, логотипи, композиції і т.д.)
  5. Доставка, монтаж або розстановка
  6. Завершення проекту
Завантажити палітру кольорів стабілізованого моху ви можете тут.

отзывы