Дві вітальні та сад: як влаштований новий "Антиофіс" Альфа-банку (м. Київ, 2020 р.)

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

З введенням карантину майже всі співробітники центрального офісу «Альфа-Банку», що в бізнес-центрі "Торонто-Київ", перейшли на віддалений або змішаний формат роботи. Наразі в офісі працює близько 35% співробітників. Тому в банку вирішили переробити один із поверхів на манер великої квартири з загальними зонами для мозкових штурмів і затишними куточками, де можна попрацювати наодинці. Так з'явився «Антиофіс», який працює за принципом коворкінгу.

Площа незвичайного офісу «Альфа-Банку» - 1100 кв.м. У ньому одночасно може працювати майже 200 співробітників. Один з головних принципів простору - вільне розсадження. Кожного дня можна вибирати: працювати в «саду» або біля каміна, сховатися від усіх в затишному куточку «спальні» або зайняти більш звичний робочий стіл.

Найзеленіша зона в офісі - сад. Всі рослини тут справжні, а вежа-амфітеатр створена за принципом конструктора. Тут можна працювати сидячи і лежачи (головне - не заважаючи колегам), а поруч є пуфи і підвісний кокон для роботи «в повітрі».

Відгуки


Немає відгуків на цю статтю.