Більше 400 рослин в ультрасучасному офісі Bosch Ukraine (м. Київ, 2017 р.)

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Новий офіс Bosch – сучасне приміщення з ефективним використанням простору для роботи, переговорів та відпочинку. За допомогою кімнатних рослин інтер’єр вдалося розділити на велику кількість функціональних міні-зон. Вбудовані квіткові ніші з вічнозеленими насадженнями оригінально прикрасили зону – релакс, ресепшн та барну стійку в кухні. Для озеленення робочих місць та переговорних кімнат фітодизайнери Першої квіткової компанії підібрали деревоподібні та кущові рослини, висаджені в кашпо пастельних відтінків. 

Справжньою окрасою в оздобленні офісу стали подіуми із кімнатних квітів, які додали до інтер’єру елегантність, допомогли візуально збільшити простір. Враховуючи кліматичні особливості приміщення (освітлення, вологість, наявність кондиціонерів),  для цього обрали витончені та невибагливі декоративно-листяні насадження (флебодіум та філодендрон). Щоб створити справжній «зелений простір» в офісі Bosch посаджено понад 400 рослин. 

Правильно підібрані рослини, меблі та аксесуари в дизайні офісного інтер’єру  свідчать не тільки про успішність компанії, але і про особливе ставлення до співробітників, клієнтів та партнерів.