Озеленення космічного інтер'єру офісу "MacPaw" (м. Київ, 2019 р.)

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Проект, який можна порівняти з озелененням космічної станції. І це не жарти…

Чесно кажучи, як тільки ми зайшли в новий офіс високотехнологічної компанії MacPaw, то зрозуміли, що рослинам тут бути. Спокійне оформлення в білих тонах, неонові акценти, управління кімнат через гаджети. Креатив всюди. Багато відокремлених шумоізоляційних зон, мітинг-румів, спеціально обладнаних кімнат для переговорів.

Перед нами стояло завдання оформити простір нестандартно. Та ще й так, щоб атмосфера сприяла не тільки роботі, але й відпочинку. Для оригінального офісу — оригінальне озеленення! 

Озеленення ресепшн

Кажуть, що офіс починаєте з рецепції. Повністю погоджуємося. В цю зону вирішили додати стреліцію Ніколая, філодендрон Селло, антуріум Джангл Кінг.

Зона «open space»

Ні для кого не секрет, що співробітники високотехнологічних компаній постійно знаходяться в напружені від кількості математичних алгоритмів, кодів програмного забезпечення. Перед обличчям екран комп’ютера, поруч декілька гаджетів. Працювати в такому режимі досить складно. І що як не рослини допоможуть розбавити «математичну атмосферу» в офісі. 

Саме тому ми одноголосно прийняли рішення додати до спокійного дизайну ефектні насадження. Вони не тільки розслабляють, додають насиченість, а й налаштовують на продуктивну діяльність. Фікус Лірата, антуріум Джангл Кінг — і стриманий офіс перетворюється в справжні джунглі.


отзывы