Зелені тропіки в інтер'єрі інноваційного простору (м. Київ, 2019 р.)

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

860 філодендронів, 190 сингоніумів, 195 мікросорумів, 180 спатифілумів, 150 нефролеписів... І цей список має продовження. 

Та лише 5 днів для створення двох фітостін, загальним розміром 36 кв.м. А це дуже короткий час для монтажу конструкції, підготовки більше 2000 рослин та самої реалізації проекту.

Чесно кажучи, то був справжній виклик. Стислі терміни, швидкий темп роботи, кожен етап проекту вимагав ідеального таймінгу. Та що не зробиш заради задоволення клієнта та ефектного кінцевого результату.  Нам потрібно було створити максимально природні «зелені джунглі» — і ось результат. 

Ця стінка — відображення командної роботи. Разом із партнерами WGW Roofs ми ретельно підбирали кожну рослину та поєднували її з іншими, щоб створити органічну «зелену картину». В якості основи ми обрали філодендрон, додали охайний сингоніум та мікросорум, фатсію з рельєфними великими листками... Особливої уваги заслуговує спатифілум. Справжній красень з великими білими квітами, який став яскравим акцентом серед вічнозелених насаджень.