Фітодизайн та озеленення квартир, будинків, котеджів в Києві

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Все більше і більше сучасних людей прагнуть жити в максимально комфортних і здорових умовах. Нажаль, оточити себе достатньою кількістю зелені в умовах життя сучасних мегаполісів практично неможливо. Компенсувати цей недолік можна, використовуючи рослини і квіти в оформленні власного житлового простору. Рослини поглинають шум, роблять мікроклімат будинку більш здоровим, покращують моральний і психічний стан всіх його мешканців. Використання кімнатних рослин в оформленні інтер'єру вже давно вийшло за межі розміщення звичних горщиків на підвіконнях. І все більше популярності в наші дні стало набирати новий напрямок – фітодизайн та озеленення будинків і квартир.

Озеленення квартир і будинків можна назвати творчим процесом, який вимагає професійного і грамотного підходу. Серед величезної кількості рослин, кашпо і горщиків людині необхідно забезпечити собі ще й достатню кількість гармонійного простору для життя. В процесі озеленення квартир і будинків дуже важливо оформити приміщення таким чином, щоб всі його елементи гармоніювали між собою, порожнечі були заповнені, а сама квартира або будинок при цьому не були перевантажені кількістю декоративних рослин. Найкраще з виконанням такого завдання можуть впоратися тільки професіонали з певними знаннями і досвідом. Фахівці Першої квіткової компанії зможуть виконати грамотне озеленення квартир, будинків і котеджів. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні рослини, горщики і кашпо від провідних виробників.

Дуже часто фітодизайнеру доводиться займатися оформленням вже сформованих інтер'єрів. З цієї причини в своїй роботі вони завжди повинні враховувати стилістику, архітектурні особливості, колірну гамму і інші відмінності. Професійне використання квітів і рослин може не тільки зробити інтер'єр красивіше і яскравіше, але і приховати невдалі архітектурні рішення або недоліки дизайну інтер'єрів. Відмінним рішенням при озелененні будь-якого приміщення можуть стати фітостіни, створення яких ви можете також замовити, звернувшись до послуг Першої квіткової компанії. Наші дизайнери готові виконати озеленення вашого будинку, квартири або котеджу в будь-який зручний для вас час і з використанням найбільш підходящих елементів фітодизайну.